C1206C106K4RAC9017TU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
10 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1206C106K4RAC9017TU
Numer produktu DigiKey
399-C1206C106K4RAC9017TUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206C106K4RAC9017TU
Opis
CAP CER 10UF 16V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)