C1206C105Z4VAC7210 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KEMET
W magazynie: 3 195
Arkusz danych
1 µF -20%, +80% 16V Kondensatory ceramiczne Y5V (F) 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1206C105Z4VAC7210
Numer produktu DigiKey
399-C1206C105Z4VAC7210TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206C105Z4VAC7210
Opis
CAP CER 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1206C105Z4VAC7210 Modele
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
-20%, +80%
Grubość (maks.)
0,055" (1,40mm)