C1206C105K3RAC31247665 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
1 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1206C105K3RAC31247665
Numer produktu DigiKey
399-C1206C105K3RAC31247665TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206C105K3RAC31247665
Opis
CAP CER 1UF 25V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)