C1206C104M2RAC3455TU
Numer produktu DigiKey
399-C1206C104M2RAC3455TUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206C104M2RAC3455TU
Opis
CAP CER 0.1UF 200V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±20% 200V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)