C1206C104M1RECAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C1206C104M1RECAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1206C104M1RECAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1206C104M1RECAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1206C104M1RECAUTO
Opis
CAP CER 1206 0.1UF 100V X7R
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±20% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1206C104M1RECAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,055" (1,40mm)