C1206C104K1RAC3123
Numer produktu DigiKey
399-C1206C104K1RAC3123TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206C104K1RAC3123
Opis
.100UF 100V
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)