C1206C102KGRACTU
Numer produktu DigiKey
399-C1206C102KGRACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1206C102KGRACTUCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1206C102KGRACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1206C102KGRACTU
Opis
CAP CER 1000PF 2KV X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±10% 2000V (2kV) Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1206C102KGRACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, wysokie napięcie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,069" (1,75mm)