C1206C102KBRACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-15885-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-15885-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-15885-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1206C102KBRACAUTO
Opis
CAP CER 1000PF 630V X7R 1206
Szczegółowy opis
1000 pF ±10% 630V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1206C102KBRACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, wysokie napięcie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,053" (1,35mm)