C1206C102K5REC7210 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 23 132
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 16 463
Arkusz danych
1000 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C1206C102K5REC7210
Numer produktu DigiKey
399-C1206C102K5REC7210TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1206C102K5REC7210CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1206C102K5REC7210DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1206C102K5REC7210
Opis
CAP CER 1206 1NF 50V X7R 10%
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C1206C102K5REC7210 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)