C1206C102K2RAC7210 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KEMET
W magazynie: 0
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
YAGEO
KYOCERA AVX
1000 pF ±10% 200V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1206C102K2RAC7210
Numer produktu DigiKey
399-C1206C102K2RAC7210TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206C102K2RAC7210
Opis
CAP CER 1000PF 200V X7R 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C1206C102K2RAC7210 Modele
Kategoria
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)