C1206C102K2GAC3070 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KEMET
W magazynie: 0
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
1000 pF ±10% 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1206C102K2GAC3070
Numer produktu DigiKey
399-C1206C102K2GAC3070TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206C102K2GAC3070
Opis
CAP CER 1000PF 200V C0G/NP0 1206
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)