C1206C102K1RECTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KEMET
W magazynie: 29 549
KEMET
W magazynie: 7 480
Arkusz danych
Walsin Technology Corporation
Würth Elektronik
W magazynie: 771
Vishay Vitramon
1000 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C1206C102K1RECTU
Numer produktu DigiKey
399-C1206C102K1RECTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206C102K1RECTU
Opis
CAP CER 1206 1NF 100V X7R 10%
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C1206C102K1RECTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)