C1206C102K1RACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C1206C102K1RACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1206C102K1RACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1206C102K1RACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1206C102K1RACAUTO
Opis
CAP CER 1000PF 100V X7R 1206
Szczegółowy opis
1000 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1206C102K1RACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)