C1206C102J5GAC3112 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
1000 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1206C102J5GAC3112
Numer produktu DigiKey
399-C1206C102J5GAC3112TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206C102J5GAC3112
Opis
CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 1206
Szczegółowy opis
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)