C1206C101G5GAC7210 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
100 pF ±2% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1206C101G5GAC7210
Numer produktu DigiKey
399-C1206C101G5GAC7210TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206C101G5GAC7210
Opis
CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 1206
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1206C101G5GAC7210 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)