C1206C100K3RAC7215
Numer produktu DigiKey
399-C1206C100K3RAC7215TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206C100K3RAC7215
Opis
CAP CER 10PF 25V X7R 1206
Szczegółowy opis
10 pF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Kategoria
Napięcie - znamionowe
Prod.
Współczynnik temperaturowy
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)