C114C330K2G5CA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
33 pF ±10% 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C114C330K2G5CA
Numer produktu DigiKey
399-C114C330K2G5CA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C114C330K2G5CA
Opis
CAP CER AXL
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C114C330K2G5CA Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Opakowanie
Zbiorcze
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
Osiowa
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,090" x 0,160" (2,29mm x 4,06mm) (śr. x dł.)