C114C151K1R5CA7200
Numer produktu DigiKey
399-C114C151K1R5CA7200TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C114C151K1R5CA7200
Opis
CAP CER AXL
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
150 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R Osiowa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C114C151K1R5CA7200 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Osiowa
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,090" x 0,160" (2,29mm x 4,06mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±10%