C0805Y471K2RACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C0805Y471K2RACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805Y471K2RACAUTO
Opis
CAP CER 0805 FE
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 pF ±10% 200V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0805Y471K2RACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Elektroda pływająca, miękkie zakończenie
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,039" (0,98mm)