C0805Y104K1RACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C0805Y104K1RACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0805Y104K1RACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0805Y104K1RACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0805Y104K1RACAUTO
Opis
CAP CER 0.1UF 100V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Elektroda pływająca, miękkie zakończenie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,055" (1,40mm)