C0805X681J1HACAUTO jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
680 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne X8R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0805X681J1HACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C0805X681J1HACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0805X681J1HACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0805X681J1HACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0805X681J1HACAUTO
Opis
CAP CER 0805 680PF 100V ULTRA ST
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0805X681J1HACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,039" (0,98mm)