C0805X474J5RACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C0805X474J5RACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0805X474J5RACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0805X474J5RACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0805X474J5RACAUTO
Opis
CAP CER 0.47UF 50V X7R 0805
Szczegółowy opis
0.47 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0805X474J5RACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,047" (1,20mm)