C0805X474J5RAC3316 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KEMET
W magazynie: 1 612
Arkusz danych
0.47 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0805X474J5RAC3316
Numer produktu DigiKey
399-C0805X474J5RAC3316TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805X474J5RAC3316
Opis
CAP CER 0805 470NF 50VDC X7R
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,047" (1,20mm)