C0805X473M3RECAUTO jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Odpowiednik parametryczny
Murata Electronics
W magazynie: 0
Arkusz danych
Murata Electronics
0.047 µF ±20% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0805X473M3RECAUTO
Numer produktu DigiKey
C0805X473M3RECAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805X473M3RECAUTO
Opis
CAP CER 0805 47NF 25V X7R 20%
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0805X473M3RECAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)