C0805X473K1RECTU
Numer produktu DigiKey
399-C0805X473K1RECTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0805X473K1RECTUCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0805X473K1RECTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0805X473K1RECTU
Opis
CAP CER 0805 47NF 100V X7R 10%
Szczegółowy opis
0.047 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0805X473K1RECTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)