C0805X431K5HACAUTO jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
430 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X8R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0805X431K5HACAUTO
Numer produktu DigiKey
C0805X431K5HACAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805X431K5HACAUTO
Opis
CAP CER 0805 430PF 50V ULTRA STA
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0805X431K5HACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie, wysoka temperatura
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,039" (0,98mm)