C0805X393G4JACAUTO jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
0.039 µF ±2% 16V Kondensatory ceramiczne U2J 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KEMET U2J Dielectric MLCCs | Digi-Key Daily
C0805X393G4JACAUTO
Numer produktu DigiKey
C0805X393G4JACAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805X393G4JACAUTO
Opis
CAP CER 0.039UF 16V U2J 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0805X393G4JACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, miękkie zakończenie, niski współczynnik rozproszenia
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,055" (1,40mm)