C0805X333K2RACAUTO jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
0.033 µF ±10% 200V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0805X333K2RACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C0805X333K2RACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805X333K2RACAUTO
Opis
CAP CER 0.033UF 200V X7R 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0805X333K2RACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,047" (1,20mm)