C0805X332K1RECAUTO jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
YAGEO
3300 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0805X332K1RECAUTO
Numer produktu DigiKey
C0805X332K1RECAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805X332K1RECAUTO
Opis
CAP CER 0805 3.3NF 100V X7R
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0805X332K1RECAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,039" (0,98mm)