Ilustracja dla C0805X332K1RAC3204 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0805X332K1RAC3204
Numer produktu DigiKey
399-C0805X332K1RAC3204TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805X332K1RAC3204
Opis
3300PF 100V
Szczegółowy opis
3300 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)