C0805X332K1GECAUTO jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
3300 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0805X332K1GECAUTO
Numer produktu DigiKey
C0805X332K1GECAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805X332K1GECAUTO
Opis
CAP CER 0805 3.3NF 100V C0G
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0805X332K1GECAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, miękkie zakończenie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,039" (0,98mm)