C0805X225M4RECAUTO jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
2.2 µF ±20% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0805X225M4RECAUTO
Numer produktu DigiKey
C0805X225M4RECAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805X225M4RECAUTO
Opis
CAP CER 0805 2.2UF 16V X7R 20%
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0805X225M4RECAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,055" (1,40mm)