Ilustracja dla C0805X225K3RAC3300 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0805X225K3RAC3300
Numer produktu DigiKey
399-C0805X225K3RAC3300TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805X225K3RAC3300
Opis
2.20UF 25.0V
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Miękkie zakończenie
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)