C0805X224K5RAC7210
Numer produktu DigiKey
399-C0805X224K5RAC7210TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0805X224K5RAC7210CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0805X224K5RAC7210DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0805X224K5RAC7210
Opis
.220UF 50.0V
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.22 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0805X224K5RAC7210 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,055" (1,40mm)