C0805X223KARECAUTO7210 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 111
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 2 724
Arkusz danych
0.022 µF ±10% 250V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0805X223KARECAUTO7210
Numer produktu DigiKey
C0805X223KARECAUTO7210-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805X223KARECAUTO7210
Opis
CAP CER 0805 22NF 250V X7R 10%
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0805X223KARECAUTO7210 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,039" (0,98mm)