C0805X223K1RECAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C0805X223K1RECAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0805X223K1RECAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0805X223K1RECAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0805X223K1RECAUTO
Opis
CAP CER 0805 22NF 100V X7R 10%
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.022 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0805X223K1RECAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,039" (0,98mm)