C0805X222JAGECAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C0805X222JAGECAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0805X222JAGECAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0805X222JAGECAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0805X222JAGECAUTO
Opis
CAP CER 0805 2.2NF 250V C0G 5%
Szczegółowy opis
2200 pF ±5% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0805X222JAGECAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, miękkie zakończenie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,039" (0,98mm)