C0805X153KARACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C0805X153KARACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0805X153KARACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0805X153KARACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0805X153KARACAUTO
Opis
CAP CER 0.015UF 250V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.015 µF ±10% 250V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0805X153KARACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,039" (0,98mm)