C0805X106K9RAC3020 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla C0805X106K9RAC3020 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0805X106K9RAC3020
Numer produktu DigiKey
399-C0805X106K9RAC3020TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805X106K9RAC3020
Opis
10.0UF 6.3V
Szczegółowy opis
10 µF ±10% 6,3V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)