C0805X103M2RACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C0805X103M2RACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0805X103M2RACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0805X103M2RACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0805X103M2RACAUTO
Opis
CAP CER 10000PF 200V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 pF ±20% 200V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0805X103M2RACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,039" (0,98mm)