C0805X102K1GEC7210 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
1000 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0805X102K1GEC7210
Numer produktu DigiKey
C0805X102K1GEC7210-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805X102K1GEC7210
Opis
CAP CER 0805 1NF 100V C0G 10%
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0805X102K1GEC7210 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, miękkie zakończenie
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)