C0805X102J5HACAUTO | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | C0805X102J5HACAUTO |
Opis | CAP CER 0805 1NF 50V ULTRA STABL |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 13 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 1000 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X8R 0805 (2012 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | C0805X102J5HACAUTO Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 150°C |
Prod. | Funkcje Miękkie zakończenie, wysoka temperatura |
Seria | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 0805 (2012 metryczne) |
Tolerancja ±5% | Rozmiar / wymiar 0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,039" (0,98mm) |