C0805X102J5HACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-16876-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-16876-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-16876-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0805X102J5HACAUTO
Opis
CAP CER 0805 1NF 50V ULTRA STABL
Szczegółowy opis
1000 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X8R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0805X102J5HACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie, wysoka temperatura
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,039" (0,98mm)