C0805X102F1HACAUTO
Numer produktu DigiKey
C0805X102F1HACAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805X102F1HACAUTO
Opis
CAP CER 0805 1NF 100V ULTRA STAB
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±1% 100V Kondensatory ceramiczne X8R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0805X102F1HACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie, wysoka temperatura
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)