C0805V822KBRACTU
Numer produktu DigiKey
399-C0805V822KBRACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0805V822KBRACTUCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0805V822KBRACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0805V822KBRACTU
Opis
CAP CER 8200PF 630V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8200 pF ±10% 630V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0805V822KBRACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niska równoważna indukcyjność szeregowa (ESL), wysokie napięcie, ArcShield™
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,055" (1,40mm)