C0805V103JBRACTU
Numer produktu DigiKey
399-C0805V103JBRACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0805V103JBRACTUCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0805V103JBRACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0805V103JBRACTU
Opis
CAP CER 10000PF 630V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 pF ±5% 630V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0805V103JBRACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niska równoważna indukcyjność szeregowa (ESL), wysokie napięcie, ArcShield™
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,055" (1,40mm)