C0805T225K4RALTU
Numer produktu DigiKey
399-17975-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-17975-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-17975-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0805T225K4RALTU
Opis
CAP CER 2.2UF 16V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0805T225K4RALTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
COTS
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,055" (1,40mm)