C0805T224K1RALTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
0.22 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0805T224K1RALTU
Numer produktu DigiKey
399-C0805T224K1RALTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805T224K1RALTU
Opis
CAP CER 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0805T224K1RALTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,055" (1,40mm)