C0805T222K5RALTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
2200 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0805T222K5RALTU
Numer produktu DigiKey
399-C0805T222K5RALTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805T222K5RALTU
Opis
CAP CER 0805
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0805T222K5RALTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)