C0805T220J5GACTU
Numer produktu DigiKey
399-C0805T220J5GACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805T220J5GACTU
Opis
CAP CER 0805
Szczegółowy opis
22 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0805T220J5GACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)